Шановні зіньківчани!

Шановні зіньківчани!

24 листопада – День пам’яті жертв Голодоморів, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Це злочин геноциду проти Українського народу і злочин проти людяності. Голодомор став ціною, яку Український народ заплатив за прагнення до свободи.

Правда про ці трагічні сторінки вітчизняної історії, про небачений масштаб злочину проти українського народу довгий час старанно приховувалася. Люди вимирали цілими селами, підривали своє фізичне й психічне здоров’я. В їхні душі закрадався страх. Але тоталітарній машині не вдалося викоренити в українців бунтарський дух, знищити їх високу моральність, шляхетність, віру та почуття єдності народу.

24 листопада по всій Україні люди запалять свічки, щоб пом’янути невинно полеглих. Нехай пам’ять про них гуртує нас, живих, додає нам мудрості та духовної сили для зміцнення  Української держави на своїй історичній землі.

Шановні земляки! В ці скорботні листопадові дні, схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смертю, ставши жертвою репресій тоталітарного режиму. Нехай пам’ять про них гуртує нас, додає нам мудрості та духовної сили для зміцнення Української держави на своїй історичній землі!

Виконуючий обов’язки

голови райдержадміністрації