Шановні зіньківчани!

Шановні зіньківчани!

Вітаю вас із  Днем  міста та 74-ю річницею визволення Зінькова від німецько-фашистських загарбників!

6-те вересня – знаменна дата в  житті кожного з нас.  У цей день,  74 роки тому, завдяки мужності й героїзму захисників наше місто було визволене від

фашистського поневолення. Мужність і звитяга, проявлені в боях за Зіньків, повоєнна відбудова міста назавжди залишаться в історії як приклад героїзму й самовідданості нашого народу.

Свято Дня народження міста - є даниною пам’яті нашим предкам, які упродовж століть будували і боронили рідне місто, звеличували і прославляли його на просторах своєї країни та за її межами. І сьогодні зіньківчани з честю бережуть і примножують славні традиції, духовні надбання своїх дідів і прадідів. Кожен з нас своєю щоденною працею привносить неоціненний вклад у розвиток рідного краю, його розбудову та процвітання.

Дорогі краяни! Вітаю вас з Днем міст, бажаю міцного здоров’я, наснаги у досягненні поставленої мети, благополуччя вам та вашим родинам і процвітання нашій рідній зіньківській землі!

Виконуючий обов’язки

голови районної                                                         А.В.Водолага