Шановні Зіньківчани!

Шановні Зіньківчани!

22 січня ми відзначаємо важливий день в  історії становлення незалежності і соборності України-День Соборності України,а цього року ще й ювілейну дату - 100-річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної ради.

Це свято нагадує нам, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ,  незалежно

від поглядів і переконань.

День Соборності України – це можливість укотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Зичу усім вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України!

Виконуючий обов’язки

голови районної                                                         А.В.Водолага