Шановні Зіньківчани!

Шановні Зіньківчани!

Відходить в історію 2017 рік, щоб назавжди залишитися у нашій пам’яті гарними подіями, радісними моментами, досягненнями та здобутками.

Цей рік збагатив нас новим досвідом, відкрив перед нами безліч перспектив  і заклав передумови для нашого майбутнього.

Тож нехай 2018 рік стане таким, яким ви хочете його бачити: щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги і позитивні результати. Щоб кожному з вас він приніс впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення. Різдво Христове хай дарує духовне відродження і зцілення, а Господнє Благословення береже всіх нас.

Бажаю всім любові та надії, віри в себе і в процвітання нашої Зіньківщини та України.  Щоб у ці радісні, святкові, новорічні дні поруч з вами були близькі, рідні та дорогі люди. Хай  Новий рік увійде до вашої оселі добром і радістю, принесе злагоду й достаток, рясніє здоров’ям, успіхами, гараздами, а дорогу у майбуття осяває яскрава Різдвяна Зірка! З Новим роком та Різдвом Христовим!

Виконуючий обов’язки

голови районної                                                         А.В.Водолага