Шановні жителі Зіньківського району!

За останню добу по Зіньківському району зафіксовано 2 нових випадків захворювань на COVID-19 .

Загалом станом на 23 вересня 2020 року, з початку введення карантину, серед жителів району зафіксовано 26 лабораторно-підтверджених випадків захворювання на коронавірус, з них 18 одужали.

На сьогодні залишається 8 активних випадків, з них 1 знаходиться на стаціонарному та 7 на амбулаторному лікуванні.

.

Шановні жителі Зіньківського району!

Враховуючи сезонний ріст захворювань на грип та ГРВІ, а також виявлення нових випадків коронавірусної хвороби,  переконливо просимо вас продовжувати дотримуватися протиепідемічних заходів, бути відповідальними за своє здоров’я та здоров’я оточуючих. Перебуваючи у громадських місцях обов’язкового одягайте маску, зберігайте соціальну дистанцію, використовуйте антисептики для рук, дезінфікуйте придбані товари та проводьте вологе прибирання із дезінфікуючими засобами  вдома та на роботі.

При появі змін у стані здоров’я залишайтеся вдома, звертайтеся  до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.

Бережіть здоров’я своє, своїх рідних та медичних працівників!

Керівник робіт

з ліквідації наслідків

надзвичайної ситуації                                                      М. ХОМЕНКО