Шановні жителі Зіньківщини!

Шановні жителі Зіньківщини!

Щиро вітаю вас із Першотравнем – днем вшанування людини праці, солідарності, взаємної підтримки трудівників усього світу!

1 травня – свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого району та України в цілому. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства.

Тому хочу висловити щиру подяку усім людям за повсякденну наполегливу роботу на благо Зіньківського району та нашої країни, відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати плани та починання.

Бажаю вам, вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров'я, щастя і благополуччя.

Нехай надія на краще життя надихає нас на об'єднання зусиль для того, щоб зробити наш рідний край квітучим і заможним. Нехай у Ваших оселях завжди панує мир, злагода та добробут!

Голова районної державної адміністрації                                                                    Геннадій Хорошун