Шановні жителі району!

13 листопада, в режимі відеоселектору, відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

На розгляд та обговорення було винесено питання епідемічної ситуації в регіоні і запровадження посилених протиепідемічних заходів та встановлення карантину вихідного дня.

Враховуючи епідемічну ситуацію та показники захворюваності на COVID-19, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (з урахуванням змін, що внесені постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100), члени комісії прийняли рішення з 00 год. 00 хв. 14 листопада 2020 р. на території Зіньківського району забезпечити виконання карантинних заходів відповідно до ,,помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки.

Шановні жителі району!

Багато людей вважає такі заходи зайвими, але їх проведення спрямоване на упередження та безпеку здоров’я мешканців Зіньківщини. Краще попередити хворобу, аніж потім аналізувати, як можна було її уникнути.

Зважаючи на динаміку поширення коронавірусу, в черговий раз звертаємося до жителів району,  з проханням неухильно дотримуватись його норм: носіння масок, дезінфікцію рук та тримання соціальної дистанції!

Кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я й інших людей.

Сподіваєимося на вашу підтримку і розуміння.