Шановні жителі району!

Шановні жителі району!

Протягом останнього часу в районі невпинно збільшується рівень захворюваності на COVID-19.

Станом на 10-00 12.10.2020р. зареєстровано 68 осіб, хворих на COVID-19, з них 33 чол. одужали, 35 – продовжують лікування (2 – стаціонарно, 33 – амбулаторно).

Послаблення карантину не скасовує правил безпеки щодо COVID-19. Тому вкотре наголошую, що дотримуватися правил безпеки в умовах коронавірусної пандемії слід незалежно від того, діє карантин чи ні. Це необхідно як на індивідуальному, так і на груповому рівні, адже рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх будуть дотримуватися всі. Продовжуйте слідкувати за гігієною рук, уникайте контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігайте певну дистанцію при спілкуванні, не перебувайте у місцях великого скупчення людей.

Обов’язковим є дотримання маскового режиму!

В разі ускладнення епідемічної ситуації, недотримання вищевказаних норм та правил, будуть введені в дію карантинні обмеження.

Будьте відповідальними, бережіть себе та своїх близьких!

Зіньківської районної

державної адміністрації                                             Геннадій Хорошун