Шановні земляки!

Шановні земляки!

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя нашого народу. У цей день розпочалася найжахливіша війна, яка забрала життя близько десяти мільйонів наших співвітчизників. Гірка доля не оминула жодної української родини.

Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на

долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях.

Наш святий обов'язок – оберігати спокій і злагоду в суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам'яті тих, хто ціною свого життя йшов до Великої Перемоги.

На жаль, і сьогодні мають місце трагічні  події через загострення  воєнного конфлікту на сході країни, де гинуть мирні жителі, військовослужбовці.

Ми схиляємо голови перед мільйонами невинних жертв, які забрала війна, з болем сприймаємо сумні звістки сьогодення.  Вічна пам'ять і глибока шана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.

Виконуючий обов’язки

голови  районної

державної  адміністрації                                                         А.В. Водолага