Шановні земляки!

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні земляки!

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та Революція Гідності 2013-го. Вони стали яскравим підтвердженням того, що українці є сильною, глибоко патріотичною нацією з високим почуттям гідності та незламним духом свободи.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде гідне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований світовою спільнотою.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Шановні земляки, бажаю вам родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні! Нехай небо над нашою Батьківщиною завжди буде мирним!

 

Виконуючий обов’язки

голови райдержадміністрації

А.В.Водолага

 

Наверх ↑