Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Хоча стільки років минуло відтоді, а пам’ять наша зберігає все до найменших подробиць, адже біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя країни.

Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха.

День вшанування Вашого подвигу – це ще одна нагода низько вклонитися усім ліквідаторам страшної трагедії, усім, хто ціною власного життя подарував нам сьогоднішній день. Світла пам’ять усім, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня.

Дорогі ліквідатори, від усього серця бажаю Вам доброго здоров’я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай ніколи не повториться шлях Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

Виконуючий обов’язки
голови райдержадміністрації