Шановні студенти!

Шановні студенти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента!

Студентське життя – це незабутній період розвитку особистості. Саме в студентські роки формуються громадянська і життєва позиції людини. Ви – наша юна інтелектуальна еліта. Навчання – це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Обравши майбутню спеціальність, ви зробили перший важливий крок, тепер належить отримати знання, щоб потім з успіхом застосовувати їх на практиці. Тому ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, яка невдовзі прийде на зміну старшому поколінню і стане важливим чинником зростання українського суспільства.

Переконаний, що ваші знання і талант, активна громадська діяльність, відповідальне ставлення до майбутнього держави, стануть вагомим внеском у захист і розвиток України.

Тож наповнюйте своє життя всесторонніми знаннями, новими захоплюючими відкриттями та яскравими враженнями!

Бажаю вам енергійного творчого життя, успіхів у навчанні, гармонійного духовного та фізичного розвитку, знайти своє місце під сонцем і стати справжнім професіоналом. Вірю у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України.

З повагою,

голова районної державної