Шановні рятівники!

Шановні рятівники!

Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом!
17 вересня – свято сильних, мужніх і відважних людей, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.
У цей день ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров'ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці.
«Запобігти! Врятувати! Допомогти!» - з таким девізом ви кожного дня розпочинаєте свою нелегку працю.
Сьогодні працівники Зіньківського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж, наслідків паводків працівники пожежно-рятувальних формувань та сил цивільного захисту району неодноразово доводили свою високу професійність. Приклади вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.
Висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.
Дякую вам за службу та щиро бажаю незборимої сили духу, витримки і мужності, міцного здоров’я і добробуту.
Бажаю усім вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

З повагою,
Голова райдержадміністрації Геннадій Хорошун