Шановні працівники ветеринарної медицини!

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини!

Професія лікаря-ветеринара – одна з найдавніших, найгуманніших, найблагородніших, яку обирають за покликанням серця. Завдяки вашій сумлінній праці, відданості обраній справі в районі забезпечується ветеринарне та

епізоотичне благополуччя, ветеринарно-санітарна безпека продуктів тваринництва і охорона довкілля.

Бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні задуманих планів, достатку і усіх земних гараздів! Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Виконуючий обов’язки

голови районної                                                         А.В.Водолага