Шановні працівники соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що наші жителі, які потребують уваги і підтримки з боку держави, відчувають себе захищеними у цей непростий час. Ви приймаєте на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди, прагнете допомогти і підтримати кожного.

Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю.

Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

З повагою,

голова районної