Шановні працівники сільського господарства Зіньківського району!

Шановні працівники сільського господарства Зіньківського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею у селі долучається до важливих справ, свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Дякую вам за те, що ви зберігаєте і примножуєте традиції українського села, за самовіддану й невтомну працю, щедрість душі та любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Бажаю вам міцного  здоров'я, миру й злагоди в родинах, добробуту та благополуччя, вагомих здобутків та втілення в життя ваших задумів і сподівань!

Виконуючий обов’язки

голови районної                                                                                                                  А.В.Водолага