Шановні працівники сільського господарства Зіньківського району!

Шановні працівники сільського господарства Зіньківського району!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, яке щорічно з 1993 року відзначається в третю неділю листопада, відповідно до Указу Президента України.

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наполегливість та працелюбність аграріїв сприяють збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Агропромисловий комплекс – флагман української економіки, він забезпечує 16% ВВП і близько третини надходжень до державного бюджету. Стабільна робота підприємств галузі є важливим чинником піднесення економіки та забезпечення надійного підґрунтя для продовольчої незалежності країни. Завдяки вашому високому професіоналізму продукція українського аграрного сектору є конкурентоспроможною на вітчизняному та закордонних ринках, а дякуючи «золотим рукам», мудрості, досвідченості працівників сільського господарства живе наша українська нива.

Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

Бажаю вам, шановні працівники сільського господарства та ветерани сільськогосподарського виробництва, доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви та щедрих врожаїв!

Виконуючий обов’язки

голови райдержадміністрації