Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні працівники нафтової, газової та

нафтопереробної промисловості

Щиро вітаю вас з професійним святом.

Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Ваша професія важлива і потрібна всім нам — вона пов'язана з затишком і теплом в наших оселях,

добробутом, від вас залежить стабільна робота й енергетична безпека нашого району.

Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої діяльність усього народногосподарського комплексу була б неможлива.

Висловлюю щиру подяку всім працівникам галузі, які щоденно своєю працею забезпечують надійну базу для функціонування виробничої та соціальної сфери в районі. Впевнений, що працівники галузі докладатимуть для цього усі свої сили, професійне вміння, трудову звитягу. Нехай надра нашої держави завжди будуть багаті на нафту та газ, а фахівці галузі успішно ведуть пошук, розвідку, видобуток, переробку, транспортування та зберігання газу та нафти.

З нагоди свята, бажаю вам та вашим родинам,  міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів.

Виконуючий обов’язки

голови районної                                                         А.В.Водолага