Шановні працівники медицини!

Шановні працівники медицини!

Відзначення вашого професійного свята - День медичного працівника, в Україні стало вже доброю традицією. Це свято лікарів, медсестер, акушерів, лаборантів, фельдшерів, фармацевтів і всіх тих добросердечних людей, чия праця приносить нам найдорожчий скарб світу – здоров’я.

Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя, лагідним словом даруєте надію на одужання.

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, благополуччя вам та вашим рідним. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашого району.

Виконуючий обов’язки

голови районної                                                         А.В.Водолага