Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Зіньківщини!

Шановні працівники культури та
майстри народного мистецтва Зіньківщини!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята! Своєю працею ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків національної культури, знайомити зі скарбами людської цивілізації.

Висловлюю вдячність працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів та народним митцям за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки та розвиток української культури.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай ваша праця і надалі дарує радість, посмішки та натхнення!

Виконуючий обов’язки

голови районної                                                         А.В.Водолага