Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери,

ветерани галузі, спортсмени, шанувальники

і уболівальники спорту!

Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту України!

Це свято відзначається щорічно у другу суботу вересня і об'єднує під своїми знаменами людей різних вікових груп, професій і інтересів, які своєю діяльністю популяризують здоровий спосіб життя та формують здорову націю.

Висловлюю глибоку вдячність вам, шановні спортсмени, наставники, за примноження переможних традицій і спортивної слави Зіньківщини.

Бажаю тренерам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого району.

Хай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, справі популяризації та розвитку фізичної культури!

З повагою,

голова райдержадміністрації                                                                            Геннадій Хорошун