Шановні працівники будівельної галузі!

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою, адже ви даруєте нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту. Ви обрали дуже складну, але водночас надзвичайно

важливу професію, адже будівельна галузь є одним із головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.

День будівельника професійне свято не тільки будівельників, але й усіх хто пов'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці, населені пункти оновленими, прикрашеними  витонченими спорудами, житловими будинками, сучасними подвір'ями.

Зичу всім вам, шановні працівники будівельної галузі, вашим колегам здоров'я, успіхів і натхнення, благополуччя і родинного тепла. Зичу вам здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя вашим сім’ям. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а району і Україні - процвітання.

Виконуючий обов’язки

голови районної                                                         А.В.Водолага