Шановні працівники агропромислового комплексу Зіньківщини!

Шановні працівники агропромислового комплексу Зіньківщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Бажаю вам доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави та піднесення добробуту всього українського народу!

В переддень професійного свята грамотою Полтавської обласної ради відзначено Лаврик Світлану Григорівну – головного зоотехніка ТОВ «Октан», почесними грамотами Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено: Деркача Сергія Петровича – керуючого відділенням №2 ТОВ «Бурат-Агро», Михайленка Василя Олексійовича – голову ФГ «Оболонь-Агро», Кальченка Олександра Михайловича – тракториста-машиніста СТОВ «Благовість», Силку Анатолія Олексійовича - тракториста-машиніста ПОСП «АФ Перемога».

Нехай і надалі наша земля щедро колоситься пшеницею, засівається добром, береже і шанує свій найбільший скарб – людину-трудівника.

З повагою,

голова Зіньківської районної державної адміністрації             Геннадій Хорошун