Шановні медичні працівники Зіньківщини – лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани охорони здоров’я!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника — одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви. Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.

Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров’я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.

Сьогодні в системі охорони здоров’я нашого району працює 315 чоловік.

Нелегка ноша  припала на плечі  медичних  працівників  в  період  пандемії  коронавірусу.

Сьогодні на «передовій» війни за життя і здоров’я українців опинилися й наші медики, які першими приймають на себе удар коронавірусного противника – невидимого, але від цього не менш страшного.

Приємно відзначити, що медичні працівники району, навіть в нелегких умовах сьогодення продовжують вчасно та якісно надавати медичну допомогу .

Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання, і це – найголовніше!

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших краян, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваша відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.

Зі словами щирої вдячності звертаюся сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної галузі, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.

Зі святом вас! Щастя вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                                             Геннадій Хорошун