Робоча зустріч в рамках інформаційної кампанії «Я маю право голосу!»

Робоча зустріч в рамках інформаційної кампанії «Я маю право голосу!»

08 квітня 2019 року в рамках інформаційна кампанія «Я маю право голосу!», заступник начальника Зіньківського бюро правової допомоги Катерина Суконька провела робочу зустріч з начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Зіньківської районної державної адміністрації Іриною Калініченко на базі Зіньківського районної державної адміністрації.

В ході зустрічі сторони обговорили питання стосовно продовження інформування населення району щодо реалізації та захисту їх виборчого права шляхом проведення семінарів, зустрічей, круглих столів з жителями Зіньківського району та розміщення актуальної інформації щодо проведення повторного туру виборів у районних ЗМІ, оскільки за результатами голосування у день виборів Президента України 31 березня 2019 року, ЦВК прийняла рішення про проведення повторного голосування з чергових виборів Президента України.

Разом з тим, Катерина Суконька надала начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців методичну допомогу стосовно порядку надання безоплатної первинної та безоплатної вторинної правової допомоги.