Продовжується надання спонсорської допомоги лікувальним закладам, які задіяні у протидії поширенню COVID-19 на території Зіньківського району.

За минулий тиждень була надана допомога:

КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» - передані комбінезони захисні ламіновані, распіратори, захисні окуляри відкриті, прозорі лінзи, захисні костюми, - БО «Благодійний фонд «Пацієнти України»», ТОВ «Цукорагропром», ТОВ «ЗЕРНО-АГРОТРЕЙД», ПП «Явір-2000».

Ваша підтримка у цей нелегкий час свідчить про те, що ви чудово розумієте сучасні економічні негаразди і не хочете залишатися осторонь проблем, які виникли внаслідок пандемії спричиненої корона вірусом COVID19. Зіньківська районна державна адміністрація вдячна всім, хто підтримує лікувальні заклади району. Ми високо цінуємо ваш внесок, адже він може реально і суттєво допомогти та підтримати багатьох людей.