Продовжується надання спонсорської допомоги

Продовжується надання спонсорської допомоги лікувальним закладам та  службам району, які задіяні у протидії поширенню COVID-19 на території Зіньківського району.

З початку травня була надана допомога:

КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» - передані антисептики та маски фільтрувальні FFP3, щитки захисні одноразові, комплекти медичного одягу одноразові, електронний стетоскоп LITTMANN 3200, пульсометр напаличний JZK-302,   - прокуратура Полтавської області; національний оператор телекомунікаційних послуг – HomeNet; ФОП «Жиденко А.А.».

КНП «Зіньківський ЦПМСД» - передані захисні костюми, медичні рукавички, маски, диззасоби - агрофірма ім..Довженка

Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до земляків, до нашої країни в цілому. В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Дякуємо за підтримку!