ПІДСУМКИ РОБОТИ зіньківсього бюро правової допомоги другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ЗА ІІ КВАРТАЛ 2018 РОКУ

У звітному періоді бюро продовжувалася робота, спрямована на виконання основних завдань: підвищення правової свідомості територіальної громади, культури та освіченості населення, забезпечення надання безоплатної первинної правової допомоги і безоплатної вторинної правової допомоги, забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Зіньківським бюро проведено 11 заходів.

У ІІ кварталі 2018 року 426 осіб отримали консультації та роз’яснення правового характеру. Для вирішення питань в судовому порядку 6 громадянам надано адвоката та 10 – юриста центру. Найчастіше клієнти зверталися до центру з питань виконання судових рішень, соціального забезпечення, сімейного та спадкового права, з питань договірних відносин.

Також, протягом звітного періоду активно здійснювалася правопросвітницька робота в освітніх закладах, центрах зайнятості, відділах пробації, та ін. Зокрема, з метою підвищення правової обізнаності населення для різних категорій громадян фахівцями бюро проведено 11  правопросвітницьких заходів у різних формах, зокрема: семінари, вуличні інформування, інформаційні години, право виховні бесіди, лекції, зустрічі , заняття, виступи та ін.

До того ж, бюро забезпечено доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України, зокрема шляхом надання 4 особам доступу до комп’ютерів з відповідним програмним забезпеченням.

У звітному періоді бюро співпрацювало з 1 навчальним закладом, а саме Ставківським навчально-виховного комплексом "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Зіньківської районної ради Полтавської області та з 1 позашкільним - Зіньківська районна бібліотека для дітей.

Фахівці Бюро забезпечили роботу 2 мобільних консультаційних пунктів доступу до БПД, а саме: на базі Великопавлівської сільської ради та Проценківської сільської ради Зіньківського району.

Відповідно до затверджених графіків функціонують 10 дистанційних пунктів доступу до БПД, а саме на базі: Зіньківської районної філії Полтавського ОЦЗ, Зіньківського районного сектору з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Зіньківської центральної районної бібліотеки ім. В.Г. Короленка, на базі Малобудищанської сільської бібліотеки-філіалу, Великопавлівської сільської ради, Пишненківської сільської ради, Шилівської сільської ради, Ставківської сільської ради, Власівської сільської ради, Батьківської сільської ради.

За звітний період нових дистанційних пунктів доступу до БПД утворено не було.

Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу можна в відділі «Зіньківське бюро правової допомоги» Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Зіньків, вул. Воздвиженська,64, тел. (05353) 3-34-74), Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги, можна отримати за номером цілодобової телефонної лінії: 0 800 213 103.