Перевірка дотримання протиепідемічних заходів пасажиських перевезень натериторії Зіньківського району

11 листопада 2020 року, за участю начальника відділу транспорту та організації пасажирських перевезень Управління інфраструктури та цифрової трансформації обласної державної адміністрації Сергія Гайдара, директора ТДВ «Полтаваавторанс»  Сергія Бутка, членів тимчасової робочої групи з проведення контролю дотримання протиепідемічних заходів пасажирських перевезень на території Зіньківського району, відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Полтавській області та Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, проведено  перевірку дотримання автомобільними перевізниками законодавства про автомобільний транспорт та тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на автомобільному транспорті на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби. Дана перевірка відбувалася на території АС м.Зіньків. Члени робочої групи обстежували автобуси міжміського та міжобласного сполучення. Порушень дотримання карантину не виявлено.

Також, у кабінеті голови райдержадміністрації Геннадія Хорошуна, за участі  Зіньківського міського голови Сергія Максименка та членів обласної робочої групи проведено нараду, де обговорено результати вищезазначеної перевірки та прийнято рішення  щодо проведення подальших перевірок з дотримання протиепідемічних заходів автомобільними перевізниками  на території Зіньківського району.