Паспортизації осіб, які звільнені від відбування покарання з випробуванням

Паспортизації осіб, які звільнені від відбування покарання з випробуванням

04.09.2020 року у приміщенні Зіньківського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області для суб’єктів пробації завідувачем Зіньківського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області Юрієм Писаренко було проведено інформаційну годину на тему: «ІD оформлення паспорта громадянина України у формі карки/у разі обміну паспорта, замість втраченого або викраденого».

Мета проведення заходу -   підвищення правової обізнаності громадян.

Під час інформаційної години обговорили питання паспортизації засуджених осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, які в силу різного роду причин не отримували чи втратили паспорт.

«Відсутність паспорта часто породжує для засуджених осіб низку соціальних проблем і, як наслідок, позбавляє їх можливості реалізувати свої конституційні права та перешкоджає успішній соціалізації » - наголосила т.в.о. начальника  Зіньківського районного сектору Інга Дем’янченко.

Завідувач Зіньківського районного сектору

Управління Державної міграційної служби України