ПАМ 'ЯТКА для роз 'яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії

ПАМ 'ЯТКА для роз 'яснення деяких питань при зверненні осіб  за призначенням субсидії

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329), житлова субсидія не призначається ( у тому числі на наступний період), якщо у складі домогосподарства є особи, що досягли 18 - річного віку на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, і в цьому періоді за інформацією ДФС, Пенсійного фонду:

• у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або
  • вони отримали середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або
  •  вони не сплатили єдиного внеску на  загальнообов'язкове державне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Таким чином, однією з вимог для оформлення житлової субсидії є обов'язкова сплата працездатними особами  єдиного внеску на загальнообов'язкове державне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Для отримання відповідної інформації громадяни можуть звернувшись до Гадяцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська 40 каб. № 1, тел. 3-15-72.

Також отримати інформацію про сплату єдиного внеску можна дистанційно  на  веб - порталі  Пенсійного фонду. Для реєстрації на веб- порталі необхідно звернутися до Гадяцького об'єднаного  управління Пенсійного фонду України  за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська 40 каб. № 2, тел. 3-15-72.

Гадяцьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області