Ось і настав останній день навчального року.

Ось і настав останній день навчального року.

Сьогодні в усіх школах нашого району мали б лунати останні дзвоники. Нелегким був навчальний рік в умовах дистанційного навчання, карантину, але ви справилися!

Дорогі діти!

Сьогодні ви піднялися ще на одну, вищу, сходинку у своєму житті. Попереду – сонячні дні і канікули. Тож нехай гарним та чудовим буде ваш літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень,сподівань,цікавих знайомств.

Дорогі випускники!

Вперше в незалежній Україні ви отримаєте шкільні атестати без традиційного останнього дзвоника та випускних вечорів. Цей день для вас хвилюючий, але сьогодні вам ще не стало легше, адже попереду здача відповідальних іспитів. Я бажаю вам впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети,і щоб на вашому шляху було більше добра,справедливості, перемог і здійснення мрій.

Шановні вчителі!

Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання. Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності.

Шановні батьки, бабусі, дідусі!

Ви довели, що є надійними помічниками дітей і вчителів, об’єдналися в родинах та створили комфортні умови. Дякуємо, що терпіли, розуміли!

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Голова районної державної адміністрації                                                               Геннадій Хорошун