Опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І –ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області» отримав новий шкільний автобус

Версія для друкуВерсія для друку

30 жовтня цього року опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І –ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області» отримав новий шкільний автобус, який було придбано коштом державного бюджету на умовах співфінансування з місцевого бюджету. Ключі від транспортного засобу директору опорного закладу  Любові Ниценко в   Полтаві особисто вручив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов. Тепер опорний заклад має два комфортабельних шкільних автобуси, а це дасть можливість ввести додаткові маршрути по підвезенню учнів  до навчального закладу, що створить більш комфортні умови для здобуття якісної освіти учнями.

В районі надзвичайно гостро стоїть питання щодо безпечного підвезення учнів до навчальних закладів. Особливо це актуально в період проведення оптимізації мережі шкіл. Заклади  освіти району мають 10 шкільних автобусів, але  цього недостатньо.  Тому дуже приємно, що держава турбується про підростаюче покоління. Сподіваємося, що і в подальшому буде діяти державна програма «Шкільний автобус», а це  дасть можливість вирішити питання підвезення дітей до навчальних закладів району. 

 

Наверх ↑