Офіційне працевлаштування за кордоном

Офіційне працевлаштування за кордоном

В  рамках реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників   в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль служба зайнятості проводить інформаційну роботу та пошук кандидатів для роботи в будівельній галузі Держави Ізраїль.

Нещодавно Зіньківська районна філія Полтавського ОЦЗ отримала звістку, що серед кандидатів, які пройшли відбір є і наші земляки. Їм залишилося підписання трудових контрактів, ознайомлення з трудовим законодавством Держави Ізраїль, ознайомлення з правилами підготовки до вильоту та порядком отримання робочих віз в Ізраїлі.

За детальною інформацією щодо легального працевлаштування  в Державі Ізраїль ви можете звернутися до районної філії.

Зіньківська районна філія

Полтавського обласного центру зайнятості