Нарада у голови райдержадміністрації

16 листопада під керівництвом голови районної державної адміністрації Геннадія Хорошуна відбулася апаратна нарада, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та спеціалізованих служб району.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про організацію роботи з впровадження в районі пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Півень.

2. Про забезпечення існуючих об’єктів житлово-комунального та громадського призначення елементами безперешкодного доступу для потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями, доповіла завідувач сектору містобудування,архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Хрипко.

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голів обласної та районної держадміністрацій за підсумками жовтня 2020 року, прозвітувала уповноважена особа з питань контролю апарату райдержадміністрації Олена Микульська.

Також, учасники наради детально обговорили питання захворюваності населення району на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену корона вірусом SARS-CoV-2 та стан медичної допомоги в період пандемії, виконання бюджету району по доходах в розрізі бюджетів, оперативну обстановку та надзвичайні ситуації й події, які виникли на території Зіньківського району.

Заслухавши та обговоривши інформацію доповідачів було дано ряд доручень голови райдержадміністрації, які направлені відповідальним виконавцям.