Нарада у голови райдержадміністрації

2 листопада під керівництвом голови райдержадміністрації Геннадія Хорошуна відбулася апаратна нарада.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1.Про результати проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, інформувала начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Ірина Калініченко.

2.Про стан захворюваності населення Зіньківського району на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, інформацію надала в.о.завідувача Зіньківського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Наталія Нестеренко.

3. Про стан медичної допомоги населенню Зіньківського району в період пандемії, доповіли директор КНП ''Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги'' Андрій Рись та т.в.о. директора КНП ''Зіньківська центральна районна лікарня'' Олександр Безпалий.

Учасники наради детально обговорили питання порядку денного, а також проблеми, які виникають у бротьбі з поширенням коронавірусної інфекції на теритрії нашого району та шляхи їх можливого вирішення.