Нагородили переможців обласних конкурсів «Кращий ЦНАП» і «Кращий адміністратор»

Нагородили переможців обласних конкурсів «Кращий ЦНАП» і «Кращий адміністратор»

В конкурсі «Кращий ЦНАП» було обрано 7 переможців, серед яких переможцем став і Центр надання адміністративних послуг при Зіньківській райдержадміністрації.

Третій рік поспіль у межах «Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки» відбулися обласні конкурси «Кращий ЦНАП» і «Кращий адміністратор».

16 вересня в Полтавській облдержадміністрації нагородили цьогорічних переможців.

Перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитро Лунін наголосив, що в області стрімко розбудовується і розвивається мережа Центрів надання адміністративних послуг.

Тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Олена Онупко розповіла, за яким принципом члени конкурсної комісії визначають переможців: наскільки розширився спектр надання послуг, чи збільшилася кількість послуг в електронному вигляді, чи запроваджуються нові супутні послуги, настільки враховується інклюзивність.

Серед переможців також ЦНАП при  Зіньківській районній державній адміністрації, який нагороджено «За підвищення комфортності надання адміністративних послуг у громаді» .