На Зіньківщині відзначили День працівників соціальної сфери

На Зіньківщині відзначили День працівників соціальної сфери

Напередодні Дня працівників соціальної сфери України, а саме 2 листопада, у районному Будинку культури відбулися урочистості, присвячені тим, хто щоденно допомагає та піклується про людей, які найбільше цього потребують.

З привітаннями та словами вдячності за таку відповідальну, тяжку працю до присутніх звернулися виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, заступник голови районної ради Сергій Загорулько та заступник міського Геннадій Хорошун.

Кращі працівники соціальних установ району за свою сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери отримали  грамоти та квіти.

А артисти районного Будинку культури підготували для всіх присутніх святковий концерт та привітали працівників соціальної сфери запальними піснями.