На Зіньківщині відкрили пам’ятник 9-м невідомим солдатам

На Зіньківщині відкрили пам’ятник 9-м невідомим солдатам

Сьогодні, 8 травня, Україна вже впяте, офіційно, відзначає День пам'яті та примирення,  який символізує перемогу над нацизмом. Саме в цей день 1945 року Німеччина капітулювала у Другій світовій війні.

Відзначення на Зіньківщині розпочалися з покладання квітів та гірлянд до братських могил, пам’ятників загиблим воїнам у Великій Вітчизняній війні та воїнам АТО керівниками району, а також відкриття пам’ятника 9-м невідомим солдатам на центральному кладовищі м.Зіньків. Зі словами вдячності та поваги до присутніх звернулися: голова міської ради Сергій Максименко, в.о.голови районної державної адміністрації Анатолій Водолага, Зіньківський районний військовий комісар Олег Івахнов, голова ради районної організації ветеранів Володимир Прислонський та керівник ГО "Зіньківське військово-історичне товариство ім.136-ї стрілецької дивізії" Андрій Рябець. Участь у даних заходах також взяли: голова районної ради Сергій Нерозя, керівники та працівники структурних підрозділів, управлінь, відділів райдержадміністрації,  органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій району.

Голови рад районної та міської організацій ветеранів Володимир Прислонський та Сергій Мурадян відкрили памятник і всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людей усіх рас і націй, чоловіків та жінок, – усіх загиблих і усіх тих, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Наприкінці до підніжжя пам’ятника було покладено квіти.