На Зіньківщині відбувся мітинг присвячений Дню Гідності та Свободи

На Зіньківщині відбувся мітинг присвячений Дню Гідності та Свободи

Вже п’ятий рік поспіль, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. День,  що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року).  Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка  від 13 листопада 2014 року.

Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.

21 листопада 2018 року Зіньківщина також вшанувала пам’ять тих громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. У мітингу, який відбувся біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, взяли участь керівники району, працівники установ, організацій та підприємств міста.

До присутніх звернулися в.о.голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, голова міської ради Сергій Максименко та голова  районної ради Сергій Нерозя, які привітали всіх з цим знаковим Днем в історії нашої країни та  побажали здоров'я, миру, добробуту та благополуччя, злагоди і мирного неба усім українцям.

На завершення мітингу учасники заходу поклали квіти до підніжжя Великому Кобзарю.