На території Зіньківського району Велике Будівництво трив

На території Зіньківського району  Велике Будівництво  триває

На об’єкті «Реконструкція трибун для глядачів на ділянці комунальної спортивної споруди «Зіньківський районний стадіон «Старт» Зіньківської районної ради Полтавської області. Коригування» завершені земляні роботи, розпочато зворотню засипку.

Сьогодні по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1702368 Гадяч-Опішня на ділянці км0+000-км61+050 Зіньківського та Гадяцького районів Полтавської області (окремими ділянками)» завершено укладання останнього основного шару асфальтобетонного покриття.

По об’єкту «Будівництво майданчику для пересувного пункту габаритно-вагового контролю на км14+440 (ліворуч) автомобільної дороги О1702368 Гадяч-Опішня» асфальтується з’їзд та місце, де буде розміщуватися  ваговий пункт.