На апаратній нараді у райдержадміністрації

На апаратній нараді у райдержадміністрації

12 лютого 2018 року під керівництвом виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації пройшла апаратна нарада на якій було розглянуто ряд питань.

З першого питання про підсумки роботи  Центру надання адміністративних  послуг при  Зіньківській  райдержадміністрації  за  2017 рік, доповіла Дахно Віта

Павлівна- начальник, адміністратор Центру надання адміністративних  послуг при  Зіньківській  районній державній адміністрації.

Про стан виконання Програми підтримки соціально-вразливих верств населення Зіньківського району на 2015-2017 роки «Турбота», затвердженої рішенням 32 сесії VІ скликання  від 23.01.2015,  проінформував - Півень Віктор Іванович - начальник, адміністратор Центру надання адміністративних  послуг при  Зіньківській  районній державній адміністрації.

Про документообіг та здійснення документування управлінської діяльності в апараті райдержадміністрації, розповіла Зубенко Світлана Володимирівна- начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації.

З четвертого питання, про стан виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів  облдержадміністрації та райдержадміністрації за підсумками  січня 2018 року, проінформувала Микульська Олена Геннадіївна- головний спеціаліст з питань контролю апарату районної державної адміністрації

В різному розглянули питання  про виконання бюджету району по доходах в розрізі бюджетів, про стан оперативної обстановки та боротьби із злочинністю в районі, про надзвичайні ситуації та події, які виникли на території району.

По завершенню апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів  та визначено терміни виконання.