Колегія райдержадміністрації

28 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Геннадія Хорошуна відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про виконання відділом ведення Державного реєстру виборців заходів, передбачених для проведення чергових місцевих виборів, інформувала начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Ірина Калініченко.

2. Про готовність житлово-комунального господарства району до проведення опалювального сезонну 2020-2021 років, доповідав керівник апарату райдержадміністрації Анатолій Водолага.

3. Про стан виконання районної програми підтримки та розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки, інформацію надала завідувач сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Людмила Кімлик-Яроха.

4. Про стан виконання робіт щодо санітарного очищення від побутових відходів пляжів та прилеглих територій місць масового перебування людей на водних об’єктах району, доповів головний спеціаліст, уповноважена особа з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної державної адміністрації Віталій Суконька.

Наприкінці розгляду та обговорення питань порядку денного було рекомендовано доопрацювати, з врахуванням пропозицій, внесених в ході обговорення, проект розпорядження голови районної державної адміністрації та проект доручень і подати на підпис голови  в десятиденний термін.