ХРОНІКА ОБЛАСНИХ НОВИН 30.04-04.05

Версія для друкуВерсія для друку

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

 

* * *

30 квітня у м. Полтаві у рамках Дня Гуцульської культури за участю народного депутата України, голови Комітету з питань культури і духовності М.Княжицького, голови Полтавської облдержадміністрації В.Головка, голови Верховинської районної ради І.Шкіндюка, місцевих мешканців відбулося театралізоване автентичне мистецьке свято «День гуцульської культури», в якому взяли участь творчі колективи, майстри декоративно-ужиткового мистецтва Верховинського району Івано-Франківської області. В.Головко та І.Шкіндюк підписали угоду про партнерську співпрацю між регіонами задля розширення й поглиблення дружніх, партнерських відносин щодо забезпечення розвитку територіальних громад Верховинського району й Полтавської області.

 

* * *

2 травня у м. Полтаві директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації І.Іщенко провела робочу зустріч з делегацією Луганської та Донецької областей у рамках проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», де обговорено напрямки подальшої співпраці у галузі розвитку економіки.

 

* * *

2 травня у м.Полтаві  за участю заступника голови облдержадміністрації Р.Товстого, заступника голови обласної ради Р.Ханка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. Депутати розглянули питання про облаштування у 2018 році сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям для гри у міні-футбол, яких планується збудувати  20  з виділенням на будівництво 14,4 млн. грн. з обласного бюджету. Також депутати розглянули та погодили Положення про сільські спортивні ігри ВФСТ «Колос» серед об’єднаних територіальних громад на «Кращу спортивну громаду Полтавщини 2018 року».

 

* * *

3 травня голова облдержадміністрації В.Головко спільно з заступником голови облдержадміністрації М.Білоконем у рамках робочої поїздки до Миргородського району зустрівся з його керівниками та обговорив питання перспектив соціально-економічного розвитку Миргородщини, впровадження реформ, зокрема, у сферах медицини та освіти. Потому В.Головко ознайомився з ходом ремонту Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ступеня та будівництва спортивного залу для школярів.

 

* * *

3 травня голова облдержадміністрації В.Головко у рамках робочої поїздки до Миргородського району спільно з головою Миргородської райдержадміністрації Ю.Коваленком та головою районної ради Л.Яриничем оглянули  приватне орендне сільськогосподарське інкубаторно-птахівниче підприємство, директор якого І.Безлунний, ознайомив з роботою та технологічними процесами виробництва.

 

* * *

4 травня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації Р.Товстий взяв участь у загальнодержавній нараді з питань запобігання та протидії масовим пожежам  лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2018 року, яку у відеорежимі провів Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України  Г.Зубко.

 

* * *

4 травня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації М.Білокінь за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації, представників навчальних закладів краю, національних меншин, мистецьких колективів провів нараду з питань підготовки до відзначення в області Дня Європи та проведення 16 червня у селищі Більськ Котелевського району ІІ етнофестивалю «Гелон-фест». Обговорено організаційні аспекти проведення зазначених заходів за участю делегацій з інших областей та запрошених представників центральних органів влади, дано відповідні доручення.

 

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації

Наверх ↑