Хроніка обласних новин 20.08-23.08.2018

Версія для друкуВерсія для друку

20 серпня на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про ефективність використання земельних ресурсів та захист прав землевласників і землекористувачів», «Про роботу оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів», «Про ситуацію, що склалася в пожежонебезпечний період 2018 року в лісовому фонді області та завдання щодо попередження лісових пожеж на території області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення. У роботі наради взяв участь голова обласної ради О.Біленький.

* * *

21 серпня у Полтавській облдержадміністрації за участю голови облдержадміністрації В.Головка, заступників голови облдержадміністрації Р.Товстого і М.Білоконя, депутатів обласної ради, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, представників громадськості, ЗМІ та провідних християнських конфесій відбувся молитовний сніданок до Дня незалежності України. Присутні, під час своїх виступів, обговорили досягнення України за весь шлях незалежності та помолилися за успішне майбутнє Батьківщини.

* * *

21 серпня у м. Полтаві голова облдержадміністрації В.Головко провів офіційну зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Австралії в Україні пані Меліссою О’Рурк. Обговорено питання розвитку взаємовигідного співробітництва у різноманітних сферах.

* * *

21 серпня у м. Полтаві з офіційним візитом перебував Надзвичайний та Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні  пан Нгуен Ань Таун, який зустрівся з головою облдержадміністрації  В.Головком та директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації І.Іщенко. Обговорено питання створення спільних підприємств, що спрощує відкриття нових виробництв та сприяє створенню додаткових робочих місць.

* * *

21 серпня заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби  С.Глущенко у ході робочої поїздки на Полтавщину відвідала Національний Сорочинський ярмарок та  у прес-центрі ярмарку (с. Великі Сорочинці Миргородського району) провела прес-підхід з питань новацій чинного законодавства пов’язаних з другим пакетом законодавчих ініціатив «ЧужихДітейНеБуває».

* * *

22 серпня у м. Полтаві голова обласної ради О.Біленький зустрівся з головою Львівської обласної ради О.Ганущиним. Обговорено питання підписання меморандуму про співпрацю між регіонами, зокрема, щодо реалізації спільних проектів, які спрямовані на інтеграцію громад та спільне національно-патріотичне виховання. Йшлося про створення у найближчий час спільного радіо, проекту з розвитку килимарства та вишивки.

* * *

22 серпня у м.Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла відбулася обласна педагогічна конференція «Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017/2018 н.р. та основні завдання на 2018/2019 н.р.».

* * *

22 серпня у м.  Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації  М.Білоконя, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, учасників АТО та Операції Об’єднаних сил, представників громадських та волонтерських організацій, викладачів та науковців відбулося засідання круглого столу за темою «Незалежність України. Сучасні виклики та перспективи: військово-патріотичний аспект».

* * *

23 серпня у м. Полтаві  за участю заступника голови облдержадміністрації  М.Білоконя, Полтавського міського голови О.Мамая, депутатів обласної ради, представників органів виконавчої влади, місцевих органів самоврядування, трудових колективів, військовослужбовців, громадськості, ЗМІ відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України. Зокрема, урочиста церемонія підняття Державного Прапора України у м. Полтаві, урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, рух колони учасників з від пам’ятника Т.Г.Шевченку до пам’ятного знаку «Загиблим українським козакам», урочисте вручення переможцям у 4-х номінаціях обласної щорічної літературної премії ім. С.Величка за найкращі здобутки, що утверджують гуманістичні і національні ідеали, ідеї незалежності України, духовні цінності українського народу.

 

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації

 

Наверх ↑