Хроніка обласних новин 18.11 - 22.11.2019

18 листопада у м. Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації О.Синєгубова за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про проект адміністративно-територіального устрою Полтавської області. Перспективи реформування», «Про виконання робіт із ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та підготовку об'єктів дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року», «Про хід виконання обласної Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у 2015-2019 роках».

Також О.Синєгубов акцентував увагу керівників структурних підрозділів облдержадміністрації на вирішенні питань, які були порушені полтавцями на особистому прийомі у керівника області. За підсумками роботи дано відповідні доручення. У нараді взяв участь голова обласної ради О.Біленький.

* * *

18 листопада у м. Полтаві голова облдержадміністрації О.Синєгубов провів нараду з керівниками силових структур регіону. Обговорено питання забезпечення гарантій конституційних прав і свобод мешканців краю, безпеки їх проживання, дано відповідні доручення.

* * *

19 листопада у м. Полтаві за участю голови облдержадміністрації О.Синєгубова, заступника голови обласної ради А.Ханка,  керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, громадськості, ЗМІ відбулося  урочисте вручення сертифікатів учням, студентам, молодим вченим Полтавщини - стипендіатам стипендії Полтавської обласної ради імені Героя України Ігоря Сердюка.

* * *

19 листопада у м. Полтаві голова облдержадміністрації О.Синєгубов провів робочу зустріч із представниками турецької будівельної компанії «ONUR», яка бере участь у будівництві великих автошляхів в Україні. Обговорено стан вирішення проблемних питань в ході будівництва полтавської ділянки автодороги Київ-Харків. За підсумками зустрічі прийнято рішення про створення робочої групи із представників облдержадміністрації, компанії «ONUR» та місцевої громадськості з метою не забюрократизованого та оперативного розгляду усіх проблемних питань щодо діяльності «ONUR» на Полтавщині та налагодження діалогу між бізнесом і місцевими громадами. О.Синєгубов доручив якомога швидше сформувати персональний склад і забезпечити ефективність діяльності робочої групи щодо розгляду питань, які потребують невідкладного вирішення.

* * *

21 листопада у м. Полтаві  з нагоди Дня Гідності і Свободи голова облдержадміністрації О.Синєгубов поклав квіти до пам’ятних знаків «Героям Небесної Сотні» та «Полтавцям, загиблим в АТО». Потому керівник області взяв участь у покладанні квітів до Меморіалу загиблим учасникам АТО/ООС на Алеї Героїв Центрального міського кладовища.

* * *

23 листопада у м. Полтаві відбулися заходи із вшанування пам’яті жертв голодоморів. Полтавці, які зібралися на Театральній площі, рушили скорботною ходою центральною вулицею міста до Свято-Успенського собору. До ходи також долучилися голова облдержадміністрації Олег Синєгубов та секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю