Хроніка обласних новин 17.12-22.12.2018

Версія для друкуВерсія для друку

17 грудня у місті Полтаві за участю першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького, виконавчого секретаря Всеукраїнської професійної спілки журналістів «Незалежна медіа-профспілка України» С.Гузя, начальника відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Полтавській області Ю.Сулаєва, голови обласної організації Всеукраїнської професійної спілки журналістів «Незалежна медіа – профспілка України» С.Корнієнка та представників регіональних ЗМІ відбулося публічне обговорення за темою «Свобода слова в умовах гібридної війни і порушення прав журналістів на Полтавщині». Після обговорення обласна організація «Незалежна медіа-профспілка України» та облдержадміністрація підписали Меморандум про співпрацю.

* * *

17 грудня у місті Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації Р.Товстого відбулося засідання комісії  щодо використання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

* * *

17 грудня у місті Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації Р.Товстого, керівників департаментів облдержадміністрації відбулася зустріч із депутатською фракцією обласної ради політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», де обговорено питання прийняття бюджету області на 2019 рік, зокрема, його основні показники та найактуальніші проекти щодо розвитку області.

* * *

17 грудня у місті Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення. Розглянуто питання «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки, зі змінами», «Про реорганізацію комунальної організації (установи, закладу) Полтавський обласний клінічний кардіологічний диспансер шляхом перетворення в комунальне підприємство «Полтавський клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради» та ряд інших.

* * *

17 грудня  у місті Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації М.Білоконя відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО. Розглянуто питання «Про клопотання щодо відзначення Почесною грамотою Верховної Ради України», «Про результати виконання у 2018 році заходів Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки», «Про погодження проекту рішення двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки» та інші.

* * *

18 грудня у місті Полтаві за участю першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького, першого заступника голови обласної ради Є. Холода відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань   бюджету та управління майном, де розглянуто проекти рішень двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання. Депутати підтримали внесення змін і доповнень до ряду обласних програм, затвердження Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2019 рік, обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки», Стратегії розвитку туризму та курортів у Полтавській області на 2019 – 2029 роки, внесення змін до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2018 – 2020 років, до показників обласного бюджету на 2018 рік тощо.

* * *

19 грудня у День Святого Миколая в онкогематологічному відділенні Полтавської дитячої міської лікарні голова облдержадміністрації В.Головко спільно з директором Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації В.Лисаком та начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації О.Буцьким привітали дітей солодкими подарунками та іграшками.

* * *

19 грудня у День Святого Миколая перший заступник голови облдержадміністрації А.Пісоцький привітав дітей Полтавського обласного санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарату з Днем Святого Миколая та вручив їм солодкі подарунки.

* * *

19 грудня у місті Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло  провів засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *

19 грудня заступник голови облдержадміністрації О.Пругло  привітав дітей Новосанжарського дитячого будинку-інтернату з Днем Святого Миколая. Вихованцям вручено іграшки та солодкі подарунки.

* * *

20 грудня у місті Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла відбулася  нарада щодо розширення механізмів підтримки учасників бойових дій з числа учасників АТО, операції об’єднаних сил шляхом надання фінансової допомоги з обласного бюджету для започаткування підприємницької діяльності. За підсумками роботи дано відповідні доручення.

* * *

21 грудня у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулась двадцять третя сесія Полтавської обласної ради  сьомого скликання. Засідання провів голова обласної ради Олександр Біленький. У роботі сесії взяли участь депутат Верховної Ради України Юрій Бублик, голова облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, представники громадськості, журналісти.

Під час засідання рада затвердила Програму економічного і соціального розвитку в Полтавській області на 2019 рік, підтримала проекти рішень щодо внесення змін і доповнень до ряду обласних програм, а також зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік. Розглянуто та схвалено бюджет області на 2019 рік. Як і в минулих роках, обласний бюджет 2019 року зберігає соціальну спрямованість.

Значні кошти виділено на утримання закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту та соціальне забезпечення населення, закладів культури і мистецтва, фізичної культури і спорту, реалізацію молодіжних програм, підтримку аграрного комплексу Полтавщини, будівництво та регіональний розвиток, розвиток інфраструктури доріг, тощо.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації

 

Наверх ↑