ХРОНІКА ОБЛАСНИХ НОВИН 12.11 - 16.11

Версія для друкуВерсія для друку

12 листопада у м. Полтаві заступник Міністра соціальної політики Н.Федорович за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла провела засідання моніторингової групи з питань перевірки стану виконання Полтавською облдержадміністрацією Закону України «Про протидію торгівлі людьми». Н.Федорович наголосила, що «за оцінками міжнародних організацій, в Україні на роки незалежності є понад 200 тис. постраждалих від торгівлі людьми. Український Уряд дуже серйозно реагує на цю проблему. Щодо Полтавщини, то ми позитивно оцінюємо роботу органів соціального захисту населення Полтавської області».

 

* * *

13 листопада у м.Полтаві перший заступник голови облдержадміністрації А.Пісоцький провів нараду з питання експлуатаційної готовності автомобільних доріг області до осінньо-зимового періоду 2018-2019 року. Проаналізовано поточний стан справ та дано відповідні доручення.

 

* * *

13 листопада у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної допомоги у Полтавській області відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром та Асоціацією «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування», Полтавською державною аграрною академією, Пирятинською міською об’єднаною територіальною громадою, Білоцерківською, Терешківською, Щербанівською, Мачухівською сільськими об’єднананими територіальними громадами.

Після підписання Меморандуму Полтавщина стане одним із регіонів, який долучиться до впровадження пілотного проекту з утворення незалежних провайдерів безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад,  що є частиною реалізації Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

 

* * *

13  листопада голова Полтавської обласної ради О.Біленький спільно з першим заступником голови облдержадміністрації А.Пісоцьким та Надзвичайним і Повноважним Послом  Королівства Швеції в Україні паном Мартіном Хаґстрьомом ознайомились з роботою спорудженого в м.Пирятин елеваторного комплексу ТОВ «Баришівська зернова компанія» - дочірнього підрозділу шведської корпорації BZK «Grain Alliance». Обговорено стан впровадження на підприємстві енергоефективних технологій сушіння зерна, яку шведські інвестори успішно запроваджують в Україні. Також поінформовано про перспективи  побудови компанією власного цеху приготування водних розчинів мінеральних добрив на місці складу для паливних матеріалів, залучення іноземних інвестицій та ефективну співпрацю з органами місцевого самоврядування краю задля реалізації зазначеного проекту.

 

* * *

14 листопада у Полтавському обласному музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя за участю голови облдержадміністрації В.Головка, заступника голови облдержадміністрації Р.Товстого, голів райдержадміністрацій, кращих фахівців галузі регіону відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства.

 

* * *

15 листопада у м. Полтаві за участю заступника  голови облдержадміністрації О.Пругла відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації. За результатами роботи ухвалено відповідні рішення.

 

* * *

15 листопада у м. Полтаві заступник  голови облдержадміністрації О.Пругло взяв участь в онлайн-засіданні Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури за участю Голови Ради «Благодійного фонду Петра Порошенка» М.Порошенко». За результатами роботи дано відповідні доручення.

 

* * *

15 листопада у м. Полтаві під головуванням заступника голови обласної ради А.Ханка за участю фахівців відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, Департаменту фінансів облдержадміністрації, науковців, представників громадських організацій відбулося засідання експертної групи конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. Перевірено надіслані проекти на відповідність вимогам Положення про конкурс та методичним рекомендаціям, а також проведено їх експертну оцінку.

 

* * *

16 листопада  у м. Полтаві з нагоди Міжнародного дня толерантності за участю заступника голови облдержадміністрації М.Білоконя, директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації В.Вождаєнко відбулася зустріч з керівниками громадських організацій національних меншин. У форматі  «круглого столу»  обговорено стан міжнаціональних відносин у регіоні та питання відновлення діяльності Ради керівників громадських організацій національних меншин на Полтавщині. У рамках заходу відбувся концерт творчих колективів та презентовано виставку культур національних меншин.

 

* * *

16 листопада  у м. Кременчук за участю першого заступника голови обласної ради Є.Холода відбулися урочисті заходи з нагоди 60ї річниці з дня створення Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради.

 

* * *

16 листопада на Полтавщині за участю директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  В.Пилипенко, фахівців електронних засобів масової інформації та зв’язківців краю відбулися урочистості з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку. Кращих фахівців галузі нагороджено відзнаками обласної влади.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю

облдержадміністрації

 

Наверх ↑