Хроніка обласних новин 10.09-14.09.2018

11 вересня у Полтаві заступник голови ОДА О.Пругло провів нараду з питання організації пільгових перевезень окремих категорій громадян на міжміських та міжобласних маршрутах. За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

* * *

11 вересня у м. Гадяч за участю в.о. голови обласної ради, заступника голови облради А.Ханка, керівників району та представників місцевих органів самоврядування відбулася офіційна церемонія вручення пожежного автомобіля Петрівсько-Роменській сільській раді - переможцю обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області «Надійний захист від пожеж та ліквідація надзвичайних ситуацій».

* * *

11 вересня у Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном, де депутати підтримали проект рішення «Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».

* * *

13  вересня  у  Полтаві  директор  Департаменту  економічного  розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації І.Іщенко провела засідання конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю