ХРОНІКА ОБЛАСНИХ НОВИН 02.04-06.04

ХРОНІКА ОБЛАСНИХ НОВИН

***

2 квітня у м. Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В. Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації, голів РДА розглянуто питання «Про впровадження нової системи забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю», «Про передачу райдерадміністраціям повноважень щодо проведення конкурсів із перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах», «Про формування Переліку природоохоронних заходів для фінансування з Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області», «Інформація про стан виконання доручення голови облдержадміністрації щодо розробки проекту Концепції розвитку інтернет-послуг до соціально значущих місць в області із визначенням джерел фінансування». У роботі наради взяв участь голова обласної ради О. Біленький. За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

***

2 квітня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О. Пругло за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації провів нараду з питань оптимізації мережі закладів професійної освіти та можливості приєднання Лубенського професійного ліцею до Лубенського лісотехнічного коледжу.

***

2 квітня у м. Полтаві за участю голови облдержадміністрації В. Головка відбулося засідання президії обласної ради, яке провів голова обласної ради О. Біленький. У ході роботи затверджено пропозицію провести дводенне виїздне засідання дев'ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради VII скликання у Лохвицькому районі.

***

2 квітня у м. Полтаві за участю голови облдержадміністрації В. Головка, голови обласного відділення Національного олімпійського комітету України О. Удовіченка, представників причетних структурних підрозділів облдерджадміністрації та обласних установ відбулося перше засідання щодо проведення заходів у межах відзначення 180-річчя члена першого Міднародного олімпійського комітету, провісника сучасного олімпійського руху, краянина О. Бутовського.

***

3 квітня у приміщенні Полтавського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф за участю голови облдержадміністрації В. Головка, керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації відбулася зустріч з нагоди завершення підготовчих робіт зі створення телемедичного консультативно-діагностичного проекту у рамках Меморандуму «Про співробітництво в галузі охорони здоров’я з використанням телемедичних технологій» з компанією Migdal Medikal (Ізраїль), який передбачає заочне телеметричне й телемедичне «on-line» консультування пацієнтів з Полтавщини.

***

3 квітня у м. Полтаві голова обласної ради О. Біленький зустрівся з головою Львівської обласної ради О. Ганущиним та обговорив основні шляхи поглиблення міжрегіонального співробітництва.

***

4 квітня у м. Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації М. Білоконя, заступника голови обласної ради А. Ханка відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадскістю та дотримання прав учасників АТО.

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій  з громадськістю